Рейтинг@Mail.ru
Зустрічна позовна заява про визнання банківського договору недійсним

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

До Шевченківського районного
суду міста Запоріжжя
69071, м. Запоріжжя,
вул. Чарівна, 117-А
Тел: (061) 287-21-11
Судді ХХХХХХ М.А.
Цивільна справа №ХХХХХХХХ,
провадження ХХХХХХХХ

 

Позивач: ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна
69007, м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХ, буд. 7-а
Засоби зв’язку: ХХХХХХХХХ

 

Відповідач: Публічне акціонерне товариство «ХХХХХХХХХХХХ»
01011, м. Київ, вул.. ХХХХХХХХ, 9

Представник АТ «ХХХХХ» за довіреністю:
ХХХХХХ Сергій Вікторович
Довіреність № ХХХХ-н від 23.10.2014 р.
Тел.: ХХХХХХХХ
Адреса для листування : 01011,
м. Київ, вул.. ХХХХХХ, 9

 

Зустрічна позовна заява

про визнання банківського договору недійсним

Шевченківським районним судом міста Запоріжжя прийнято до провадження позов Публічного акціонерного товариства «ХХХХХХ», представник АТ «ХХХХХ» за довіреністю – ХХХХХХХХ Сергій Вікторович  до відповідач -1: ХХХХХХХХХ Ольги Анатоліївни , відповідач – 2: ХХХХХХХХ Світлани Іванівни про дострокове солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором.

Відповідно до позовної заяви про дострокове солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором позивач- ПАТ «ХХХХХХХХ» стверджує, що я ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна взяла кредит у сумі 30 000.00 дол. США відповідно до Кредитного договору №ХХХХХХ від 28.04.ХХХХ року строком до 28.04. ХХХХ року із сплатою 12,0% річних.

13.04.ХХХХ року до Кредитного договору укладено Додаткову угоду № 1 у якій змінено Преамбулу кредитного договору та реквізити ХХХХХХХХ Ольги Анатоліївни на ХХХХХХ Ольгу Анатоліївну у зв’язку з вступом у шлюб.

12.11.ХХХХ рок до Кредитного договору укладено Додаткову угоду №ХХХХХ якою пролонговано дію кредитного договору до 28.04.ХХХХ року та тимчасово зменшено розмір щомісячного платежу (надано «кредитні канікули»).

На підтвердження укладання Кредитного договору та додатків до нього – ПАТ «ХХХХХХХХ» надав копію Кредитного договору №ХХХХ від 28.04.ХХХХ року, копію Додаткової угоди №1 від 13.04.ХХХХХ року, копію Додаткової угоди №ХХХХХ від 12.11.ХХХ року

Однак ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї документами, які надав позивач – ПАТ «ХХХХХХХХ» я, ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна прошу звернути увагу Суду на те, що я не підписувала додану документи.

Дійсно підпис схожий на мій, але мені не відомо якою людиною було підписано дані документи.

Я, ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна, вважаю, що розгляд даної справи не можливий доки не буде проведена почеркознавча експертиза та доведено, що Кредитний договір №ХХХХХХХХвід 28.04.ХХХХ, Додаткову угоду № 1, Додаткову угоду №ХХХХХХХХ підписувала саме я, ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна.

Відповідно до ст.. 203 Цивільного кодексу України Особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності.  Волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі.  Правочин має вчинятися у формі, встановленій законом.  Правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.

Відповідно до ст.. 215 Цивільного кодексу України  Підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 цього Кодексу. Недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.

Я, ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна, не підписувала даний  кредитний договір та відповідно до ст.. 203 ЦК України однієї з вимог, додержання яких є необхідним для чинності правочину є волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі.  Правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.

 Проте, невідома особо підписавши Кредитний договір та додаткові угоди до неї з ПАТ «ХХХХХХХХ» зобов’язала саме мене виплачувати кредитну суму у розмірі 30 000.00 дол. США  та 12% річних.

На підставі викладеного та керуючись положеннями ст.ст. 3, 15, 21, 110, 119-120 ЦПК України, Конституцією України, ст. ст. 3, 4, 13, 203, 215, 236, 524, 548 Цивільного кодексу України, Законами України «Про банки та банківську діяльність»,  «Про захист прав споживачів»,

ПРОШУ:

  1. Визнати недійсним Кредитний договір № №ХХХХХХХХвід 28.04.2006 року укладений між ПАТ «ХХХХХХХХ ( Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль») та ХХХХХХХХ Ольгою Анатоліївною – недійсним.
  2. Визнати Додаткову угоду № 1 від 13.04. ХХХХ року укладену між ПАТ «ХХХХХ» та (ХХХХХХХХ) Ольгою Анатоліївною – недійсною.
  3. Визнати Додаткову угоду №ХХХХХХХХ укладену між ПАТ «ХХХХХХ та (ХХХХХХХХ) Ольгою Анатоліївною – недійсною.
  4. Зупинити провадження №ХХХХХХХХ по справі №ХХХХХХХХ, до тих пір, поки не буде проведена почеркознавча експертиза.

 

 «_____»_________ХХХХ року                                        ХХХХХХХХ Ольга Анатоліївна

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru