Рейтинг@Mail.ru
Заява про перегляд заочного рішення

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Заводському районному суду м.Запоріжжя
69009, Україна, м.Запоріжжя, вул.Лізи Чайкіної 65
Тел.: 0612365998
Судді О.С.ХХХХХ
Справа ХХХХХХХ
Провадження №ХХХХХХХ

 

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович
69000, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36
Тел.: 0667773733
Представляю інтереси на пілдставі договору про надання правової допомоги
ХХХХХХХ Володимира Вікторовича 06 квітня ХХХХ р.н.
Зареєстрований за адресою:
69000, м.Запоріжжя,
вул.ХХХХХХХХХ буд.2 кв. 86
Тел.: ХХХХХХХ
ХХХХХХХ@mail.gov.ua

 

ЗАЯВА

ПРО ПЕРЕГЛЯД ЗАОЧНОГО РІШЕННЯ

У провадженні Заводського районного суду м.Запоріжжя знаходиться цивільна справа ХХХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Єлізавети Анатоліївни до ХХХХХХХ Володимира Вікторовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини та на утримання дружини.

21 червня ХХХХ року по цивільній справі ХХХХХХХ було прийнято заочне рішення про яке я дізнався 10.07.ХХХХ р. відповідно до якого було вирішено стягнути з мне аліменти у твердій грошовій сумі.

Приймаючи заочне рішення, суд виходив з того, що я як відповідач був належним чином повідомлений про день та час судового розгляду справи, однак до судового засідання не з’явився, причину неявки суду не повідомив.

Разом з тим, відповідно до ст. 74 ЦПК України основним видом судового виклику є повістка. Оскільки судова повістка за місцем постійного проживання не надходила (не вручалась), то я не прибув на судове засідання та не повідомив суду поважність причин неявки.

Неповідомлення мене у встановленому порядку про розгляд справи позбавило мене передбаченого цивільним законодавством права надати суду докази, якими я заперечую проти позову.

Так відповідно до ст. 182 СК України

 1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

 1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

 2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

 3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних

чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

 4) інші обставини, що мають істотне значення.

 2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу.

Вважаю що суд не розглянув всебічно та обьективно цивільну справу ХХХХХХХ так як сама позивачка написала заяву про розгляд справи за її відсутності.

Також при винесенні рішення судом про стягнення аліментів не було враховано:

стан мого здоров'я та матеріального становища;

Так на теперішній час моя заробітна платня складає 1500 (одна тисяча п’ятсот) грн., а відповідно до рішення з мене стягнуто аліментів в твердій грошовій сумі у загальному розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

Відповідно до Постанови Пленуму Верховного суду України про застосування кодексу про шлюб та смію аліменти не можуть перевищувати більш ніж ½ частини доходів платника аліментів.

Вважаю більш доречним та законним рішенням, якщо з мене було стягнуто аліменти у вигляді ¼ частини від мого доходу на утримання доньки та ¼ частини від мого доходу на утримання дружини до досягнення донькою трьох років.

Також про судовий процес про стягнення аліментів мені нічого не було відомо також у зв’язку з тим, що з позивачем я не спілкуюсь та не підтримую стосунки вже більше шести місяців.

Також я планую подавати позов про оспорювання факту мого батьківства відносно ХХХХХХХ Віри Володимирівни 23.06.ХХХХ р.н.

Копія заочного рішення була направлена на мою адресу отримана моєю матір’ю 05.072.ХХХХ р. (про що повинно бути зазначено у повідомленні яке повинно було повернутись з пошти до суду). У зв’язку з тим, що я знаходився в іншому місті моя мати передала мені рішення тільки 10.07.ХХХХ року.

Статтею 228 ЦПК України встановлено десятиденний строк подачі заяви про перегляд заочного рішення з дня отримання його копії.

Відповідно до ст. 70 ЦПК України строк не вважається пропущеним, якщо до мого закінчення заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв'язку.

Враховуючи поважність причин неявки до суду та істотне значення наведених доказів для правильного вирішення справи,

ПРОШУ СУД

1.Переглянути заочне рішення Заводського районного суду м.Запоріжжя від 21 червня ХХХХ року по цивільній справі ХХХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Єлізавети Анатоліївни до ХХХХХХХ Володимира Вікторовича про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини та на утримання дружини, скасувати його та призначити справу до розгляду в загальному порядку.

ДОДАЮ:

1.Заяву про перегляд заочного рішення (для позивача)
2. Квитанція про сплату судового збору

 

Додаю:

1.Договір про надання правової допомоги

 

12.07.ХХХХр.                                                               Скрябін Олексій Миколайович

 

 

www.advokat-skriabin.com

заява про перегляд заочного рішення, заява про перегляд заочного рішення зразок, заява про перегляд заочного рішення суду, заява про перегляд заочного рішення суду зразок, заяву про перегляд заочного рішення 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, заперечення на заяву про перегляд заочного рішення, заява про перегляд заочного рішення неправомірний. Заявка о пересмотре заочного срока, заявление о пересмотре заочного срока, заявление о пересмотре заочного срока, заявление о пересмотре заочного срока суждения, заявление о пересмотре заочного срока 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, заявление о пересмотре заочного Заявление о пересмотре заочного неправомерная. Claiming for a cross-dress correspondence, applying for a cross-dress correspondence, applying for a cross-examination of a correspondence trial, claiming a cross-examination of a correspondence trial against a court of passports, applying for a cross-examination of correspondence correspondence 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, zapoechennya on the application for a correspondence review Rіshennya, claiming about the cross-examination of absentia rіshennya неправомірний.

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru