Рейтинг@Mail.ru
Заява про надіслання рішення суду

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Артемівський міськрайонний суд
Донецької області
84500, Донецька область м. Бахмут,
вул. Миру 5
Веб-сайт: http://arm.dn.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефони: (0627) 44 - 17 - 74
Справа ХХХХХХХ
Провадження ХХХХХХХХХХ
Суддя ХХХХХХ Лілія Іванівна

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович
Зареєстрований та мешкаю за адресою:
69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон:  (066) 777-37-33
Представляю інтереси на підставі договору про надання правової допомоги який міститься у матеріалах справи
ХХХХХХХХ Ольгу Валеріївну,
27 січня ХХХХ року народження

 

ЗАЯВА
про надіслання рішення суду

ШАНОВНА ЛІЛІЯ ІВАНІВНА

У провадженні Артемівського міськрайонного суду Донецької області знаходиться цивільна справа ХХХХХХХ Провадження ХХХХХХХХ за позовом ХХХХХХ Ольги Валеріївни, 27 січня ХХХХ року народження до ХХХХХХ Сергія Вячеславовича, 25 червня ХХХХ року народження про розірвання шлюбу.

08.12.ХХХХр. було прийнято заочне рішення по цивільній справі ХХХХХХХ.

21.12.ХХХХ р. по цивільній справі ХХХХХХХ. було прийнято ухвалу про усунення описки у рішенні Артемівського міськрайонного суду Донецької області від 08.12.ХХХХр.

Також мені стало відомо що у рішенні буди допущені описки додатково які були виправлені судом за допомогою прийняття додаткової ухвали.

Я, адвокат Скрябін О.М. отримав рішення Артемівського міськрайонного суду Донецької області по цивільній справі ХХХХХХХ від 08.12.ХХХХр. та ухвалу від 21.12.ХХХХ р. про усунення описки у рішенні Артемівського міськрайонного суду Донецької області та звернувся до проставлення апостиля на зазначених документах до Міністерства юстиції України однак отримав відмову з наступних підстав:

За результатом розгляду заяви, щодо документу Заочне рішення суду, Ухвала суду у проставленні апостиля відмовлено в зв'язку з:

-        Підпис, відбиток печатки на документах, поданих для проставлення апостиля не співпадають з наявними зразками, та/або мають нечітке відображення.

-        на документі підпис іншого судді.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПРИ ПРОСТАВЛЕННІ АПОСТИЛЮ НА РІШЕННІ СУДУ ВИМАГАЄ ПЕВНІ ВИМОГИ А САМЕ, НА РІШЕННІ СУДУ ПОВИННО БУТИ ТРИ ПЕЧАТКИ СУДУ, ТРИ ПІДПИСИ СУДДІ, ТРИ ПІДПИСИ СЕКРЕТАРА СУДУ ТА ТРИ ЗАПИСУ:

1) Рішення набрало законної сили
(дата)
Суддя (підпис) П.І.Б
Секретар (підпис) П.І.Б
2) Згідно з оригіналом
(дата)
Суддя (підпис) П.І.Б
Секретар (підпис) П.І.Б
3) Оригінал Рішення знаходиться у цивільній справі №_____.
Суддя (підпис) П.І.Б
Секретар (підпис) П.І.Б

Зразок належного оформлення рішення суду по цивільній справі для отримання апостиля в Міністерстві Юстиції України додаю до заяви.
На підставі викладеного

ПРОШУ

  1. Оформити ухвалу та рішення відповідно до Інструкції з діловодства у місцевих загальних судах (текст), яке ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Державної судової адміністрації України від 17 грудня 2013 року № 173 та ПОГОДЖЕНО Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ лист від 17 грудня 2013 року № 11-2038/0/4-13 та   Постанови Пленуму Верховного Суду України 18.12.2009  N 14 «Про судове рішення у цивільній справі»
  2. Проставити печатку на заочному рішенні суду та ухвалі суду, зразок якого є у Міністерстві юстиції України. Якщо на теперішній час у суді не є печатки зразок якого є у Міністерстві юстиції України прошу вказати на це у листі та причини відсутності такої печатки.
  3. Підпис та відбиток печатки на ухвалі та заочному рішенні суду повинно мате чітке відображення.
  4. На ухвалі та заочному рішенні суду обов’язково повинен бути підпис судді який приймав ухвалу та заочне рішення а саме  Хомченко Лілії Іванівни. Не допускається проставлення підпису на зазначених документах іншим суддею або помічником.
  5. Надіслати копію заочного рішення від 08.12.ХХХХр, по цивільній справі ХХХХХХХ за позовом ХХХХХХ Ольги Валеріївни, 27 січня ХХХХ року народження до ХХХХХ Сергія Вячеславовича, 25 червня ХХХХ року народження про розірвання шлюбу адвокату Скрябіну О.М. на адресу 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36.
  6. Надіслати ухвалу від 21.12.ХХХХр. про усунення описки у рішенні Артемівського міськрайонного суду Донецької області від 08.12.ХХХХр, по цивільній справі ХХХХХХХ адвокату Скрябіну О.М. на адресу 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36.

ДОДАЮ

  1. Копії зразків належного оформлення рішення суду по цивільній справі

 

30.01.ХХХХ                                                                                   О.М.Скрябін

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru