Рейтинг@Mail.ru
Запит адвоката про видачу документів (зразок-2)

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Запит адвоката про видачу документів

 

 

м.Запоріжжя                                                                                                12.08.ХХХХр

 image1  

Начальнику
Заводського районного відділу у місті Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області
вул. Посадочна, 3-а, м. Запоріжжя
+38 (0612) 35-03-65

 

ЗАПИТ АДВОКАТА ПРО ВИДАЧУ ДОКУМЕНТІВ

Відповідно до п. 2. ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012р. - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів.

Відповідно до п. 3. ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012р. - відмова в наданні інформації на адвокатський запит, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, тягнуть за собою відповідальність, встановлену законом.

У провадженні Заводського районного суду м. Запоріжжя знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХХ Ігоря Сергійовича до ХХХХХХХХ Олександри Іванівни про визнання права власності в порядку спадкування за правом представлення. У зв’язку з відсутністю документів про дату народження спадкодавця  ХХХХХХХХ Катерини Сергіївни, ХХХХХХХХХ Ігор Сергійович не має можливості отримати Свідоцтво про право на спадщину після смерті ХХХХХХХХ Катерини Сергіївни, яка є його рідною бабою. Однак нам відомо, що вона була зареєстрована за адресою: м. Запоріжжя, вул. ХХХХХ, буд. Х.

На підставі Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» від 05.07.2012, у зв’язку з наданням юридичної допомоги ХХХХХХ Ігорю Сергійовичу, 14.02.ХХХХ р.н. для оформлення спадкових прав після смерті ХХХХХХХ Катерини Сергіївни просимо надіслати на адресу: 69039, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХ, 36 інформацію щодо дати народження  ХХХХХХХ Катерини Сергіївни, яка мешкала за адресою: м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХХ, буд. Х. У разі неможливості надання вищезазначеної інформації прошу надати роз’яснення яким чином я можу отримати інформацію про дату народження ХХХХХХХХХ Катерини Сергіївни, яка мешкала за адресою: м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ, буд. Х.

Документ необхідний для пред’явлення у нотаріальну контору та суд для оформлення спадкових прав ХХХХХХХ Ігоря Сергійовича, 14.02.ХХХХ р.н. після смерті ХХХХХХХ Катерини Сергіївни.

 

Адвокат юридичної консультації
Жовтневого району
Запорізької обласної колегії адвокатів
69095, м. Запоріжжя, вул.Гоголя 149
Скрябін Олексій Миколайович
Тел. (061) 701-46-76, моб.0974037305            _______________
www.advokat-skriabin.com                                      (підпис)

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №639
Видано на підставі
Рішення Кваліфікаційно дисциплінарної комісії Запорізької області від 14.09.2007
(запит про видачу документів)

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Николай Кружевников

"Хочу выразить благодарность Адвокату Скрябину Алексею Николаевичу,за профессиональную юридическую помощь.Адвокат помог мне в решение моей проблемы с ДТП в которой я не был виновен,при том страховая компания отказалась выплачивать мне сумму страховки, после консультации которую мне предоставил адвокат суд присудил выплатить мне страховку."

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru