Рейтинг@Mail.ru
Скарга на дії судді (Зразок 2)

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Голові Амур-Нижньодніпровського
районного суду
м. Дніпропетровська
49083, м. Дніпропетровськ, вул. Новоселівська, 9
Веб-сайт: http://an.dp.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (0562) 23-86-18
Справа ХХХХХХХХ

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович
69000, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36
Тел.: 0667773733
Представляю інтереси на підставі договору про надання правової допомоги
Який міститься в матеріалах справи
ХХХХХХХХТетяни Миколаївни
31.12.ХХХХ року народження,
зареєстрована за адресою:
49000, м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХХХ,
Фактично мешкає за адресою:
Канада провінція Альберта місто ХХХХХХХ
поштовий код ХХХХХ буд Х кв. 54
e-mail: ХХХХХХ
ХХХХХХХ@mail.gov.ua
тел.:відсутній

СКАРГА

На бездіяльність судді ХХХХХ О.О.

У провадженні Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться цивільна справа ХХХХХ-ц про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХ Тетяни Миколаївни 31 грудня ХХХХ року народження до ХХХХХХ Євгенія Григоровича 07 квітня ХХХХ року народження.

29.06.ХХХХ року було прийнято заочне рішення по цивільній справі ХХХХХХХ-ц.

Я, адвокат Скрябін О.М. подавав заяву про надіслання мені рішення по справі ХХХХХХ-ц на адресу м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36, однак до теперішнього часу не отримав копію рішення.

Особи, які беруть участь у справі, мають право одержати копію судового рішення у справі в порядку, встановленому процесуальним законом.

Згідно до ст. 222 ЦПК України копія судового рішення безкоштовно видається особам, які брали участь у цивільній справі негайно після проголошення такого рішення. У разі проголошення тільки вступної та резолютивної частин судового рішення особам, які брали участь у справі і були присутні у судовому засіданні, негайно після його проголошення видаються копії судового рішення із викладом вступної та резолютивної частин. У разі проголошення в судовому засіданні лише вступної та резолютивної частин рішення суд повідомляє час, коли особи, які беруть участь у справі, можуть одержати копію рішення в повному обсязі. Суд складає повний текст рішення у строк, передбачений ч. 3 ст. 209 ЦПК України.

Відповідно до ч.3 ст. 209 ЦПК України  у  виняткових випадках залежно від складності справи складання повного рішення може бути відкладено на строк не більш як п'ять днів з дня закінчення розгляду справи, але вступну і резолютивну частини суд має проголосити в тому самому засіданні, в якому закінчився розгляд справи. Рішення суду, що містить вступну та резолютивну частини, має бути підписане всім складом суду і приєднане до справи.

Особам, які брали участь у справі, але з якихось причин не були присутні у судовому засіданні, копія повного рішення безоплатно надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом двох днів з дня його складання або за їх зверненням вручається їм під розписку безпосередньо в суді.

На підставі викладеного

ПРОШУ

  1. Вжити заходів до судді ХХХХХ О.О. щодо своєчасного надіслання рішення по цивільній справі ХХХХХ-ц про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХ Тетяни Миколаївни 31 грудня ХХХХ року народження до ХХХХХХ Євгенія Григоровича 07 квітня ХХХХ року народження.
  2. Надіслати копію заочного рішення по цивільній справі ХХХХХХц про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХ Тетяни Миколаївни 31 грудня ХХХХ року народження до ХХХХХХ Євгенія Григоровича 07 квітня ХХХХ року народження адвокату Скрябіну О.М. на адресу 69000, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36.
  3. Надати інформацію, якою датою заочне рішення по цивільній справі ХХХХХХ-ц було надіслано від суду відповідачу по справі.

Якщо не будуть вжиті заходи щодо своєчасного надіслання сторонам по справі копій рішення по цивільній справі ХХХХХХ-ц про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХ Тетяни Миколаївни 31 грудня ХХХХ року народження до ХХХХХХ Євгенія Григоровича 07 квітня ХХХХ року народження я адвокат Скрябін О.М. буду  вимушений звернутись зі скаргою на бездіяльність судді ХХХХ О.О. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

18.07.ХХХХ                                  Скрябін Олексій Миколайович          

 

www.advokat-skriabin.com

скарги на дії судді, скарга на дії судді, скарга на дії судді зразок, зразок скарги на дії судді. жалобы на действия судьи, жалоба на действия судьи, жалоба на действия судьи образец, образец жалобы на действия судьи. complaints on judicial conduct complaint on judicial conduct complaint to the actions of judges sample sample complaint against the actions of the judge.

 

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Олег Дорошин

"Прожив с супругой уже очень большой период времени, я понял что любовь прошла, но нажитое за это время имущество нас держало, но предел наступил и благодаря вовремя нанятому специалисту, мы с женой смогли поделить нажитое имущество таким образом, что это не задело ничьих интересов, и теперь я снова могу жить получая удовольствие. Выражаю благодарность Алексею Николаевичу Скрябину!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru