Рейтинг@Mail.ru
Скарга на дії судді (Зразок 1)

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд
Хмельницької області
32300, м. Кам’янець-Подільський,
вул. Шевченка, 29
Веб-сайт: http://kpm.km.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефони: 0(3849) 2-51-08
Голові суду ХХХХХХ Роман Іванович
Справа ХХХХХХХХ

 

Скрябін Олексій Миколайович
69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязева, 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги представляю інтереси
(позивача) ХХХХХХХХ Олександра
Володимировича
29 березня ХХХХ року народження
Ідентифікаційний номер ХХХХХХХХ
зареєстрований за адресою: 32307,
Хмельницька область,
м. Кам’янець-Подільський, вул. ХХХХХХ, буд. ХХ
телефон: ХХХХХХ
E-mail: ХХХХХХХ@mail.ru
фактично проживаю за адресою: Москва, вул.ХХХХХХХХХ,ХХ, кв.Х

 

СКАРГА

на дії судді Судді ХХХХХ О.О.

У провадженні Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа ХХХХХХХ-ц про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХ Олени Феліксівни.

Позивачем та представником позивача були подані клопотання про розгляд справи за відсутності сторони позивача.

08.12.ХХХХ р. вже повторно проводилось судове засідання щодо розгляду цивільної справи ХХХХХХ у звязку з тим, що відповідач перший раз не з’явився в судове засідання.

На скільки мені відомо відповідач також не з’явився на судове засідання 08.12.ХХХХр.

Відповідно до ст. 157 ЦПК України Суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.

Відповідно до ч. 2 ст. 169 ЦПК України Неявка представника в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки не є перешкодою для розгляду справи.

Відповідно до ч. 4 ст. 169 ЦПК України У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Однак, 08.12.ХХХХ р. суддею Кам'янець-Подільського міськрайонного суду

Хмельницької області ХХХХ О.О. не було прийнято рішення, що свідчить про його не компетентність та перешкоджання у доступі в правосудді ХХХХХХХХ Олександра Володимировича.

Відповідно до ст. 106 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» від 2 червня 2016 року

1. Суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності в порядку дисциплінарного провадження з таких підстав:

1) умисне або внаслідок недбалості:

а) незаконна відмова в доступі до правосуддя (у тому числі незаконна відмова в розгляді по суті позовної заяви, апеляційної, касаційної скарги тощо) або інше істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило учасниками судового процесу реалізацію наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків або призвело до порушення правил щодо юрисдикції або складу суду;

2) безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом, зволікання з виготовленням вмотивованого судового рішення, несвоєчасне надання суддею копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Також представником позивача по справі було наданої копії всіх документів по справі так як, відповідно до ч.1 ст. 120 Цивільного процесуального кодексу України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Суддю ХХХХХХ О.О. було повідомлено, про те, що позивач по справі не має оригіналу свідоцтва про шлюб, а є тільки копія яка знаходиться у матеріалах справи. Оригінал свідоцтва про шлюб знаходиться у відповідача.

У зв’язку, з чим у разі необхідності ознайомлення з оригіналом можливо витребувати у відповідача даний оригінал або в органі ДРАЦС.

Однак за словами судді ХХХХХХ О.О. оригінал йому потрібен для того, щоб його вилучити та долучити до матеріалів цивільної справи.

Однак такі дії законодавством не передбачений.

Раніше Постановою Пленуму Верховного суду України «Про застосування судами деяких норм Кодексу про шлюб та сім'ю України» від 12.06.1998 № 16 у пункті 3 закріплено норму про те, що до  заяви про розірвання шлюбу необхідно додавати:  свідоцтво  про  реєстрацію  шлюбу,  копії свідоцтв про народження дітей, довідки щодо розміру заробітку та інших доходів, а  також  усі  необхідні  документи відповідно до заявлених вимог.

Однак, Постанова Пленуму Верховного суду України «Про застосування судами деяких норм Кодексу про шлюб та сім'ю України» від 12.06.1998 № 16 втратила чинність 21.12.2007 року зв’язку з прийняттям Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику застосування судами  законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу,  визнання його недійсним  та поділ спільного майна подружжя» № 11.

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що Постанова Пленуму Верховного Суду України не є нормативно-правовим актом та має виключно рекомендаційний характер, у зв’язку з чим витребування оригіналу свідоцтва про шлюб у позивача на теперішній час не передбачено чинним законодавством України.

Неможливість подання до суду оригіналу свідоцтва про шлюб може бути зумовлена низкою причин, зокрема: втрата оригіналу, оригінал свідоцтва про шлюб може перебувати у відповідача, який заперечує проти розірвання шлюбу та чинить перешкоди в отриманні оригіналу свідоцтва про шлюб.

Враховуючи вищенаведене, прошу безпідставне не затягувати розгляд цивільної справи ХХХХХХ, та розглянути цивільну справу про розірвання шлюбу у розумний строк, а саме не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, згідно з ч. 1 ст. 137 ЦПК України.

На підставі викладеного

 

ПРОШУ

  1. Надати інформацію в письмовому вигляді на якому етапі знаходиться розгляд цивільної справи ХХХХХХ-ц та у зв’язку з чим не було ще прийнято рішення по цивільній справі ХХХХХХХ-ц.
  2. Вжити заходів до судді ХХХХХ О.О., щодо розгляду цивільної справи про розірвання шлюбу ХХХХХХ-ц у розумний строк, а саме не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, згідно з ч. 1 ст. 137 ЦПК України та безпідставне не затягувати розгляд цивільної справи ХХХХХХ-ц.

 

У противному разі ХХХХХХ Олександр Володимирович буде вимушений звернутись зі скаргою на дії судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області -ХХХХХ О.О. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Відповідь прошу надіслати в електронному вигляді на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та в паперовому вигляді на адресу: 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36.

 

ДОДАЮ:

  1. Відповідь органу ДРАЦС від 07.12.ХХХХр. на запит адвоката про реєстрацію шлюбу ХХХХХХ ОлександраВолодимировича та народження дітей.

 

09.12.ХХХХр.                                                                      О.М.Скрябін

 

www.advokat-skriabin.com

скарги на дії судді, скарга +на дії судді, скарга на дії судді зразок, зразок скарги на дії судді. жалобы на действия судьи, жалоба + на действия судьи, жалоба на действия судьи образец, образец жалобы на действия судьи. complaints on judicial conduct complaint on judicial conduct complaint to the actions of judges sample sample complaint against the actions of the judge.

 

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru