Рейтинг@Mail.ru
Скарга на бездіяльність працівників канцелярії

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Шевченківський районний суд
м. Запоріжжя
69071, м. Запоріжжя, вул. Чарівна 117 "а"
Веб-сайт: http://sh.zp.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (061) 287-21-11
Судді ХХХХХХХ І.Б.
Справа ХХХХХХХ

 

Адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязева, 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон:  (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги представляю інтереси
(копія договору міститься у матеріалах
справи)ХХХХХХХ Віктора Борисовича,
23 липня ХХХХ року народження

 

СКАРГА

НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ КАНЦЕЛЯРІЇ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ М.ЗАПОРІЖЖЯ

21 грудня ХХХХ року Шевченківським районним судом м.Запоріжжя було прийнято заочне рішення по цивільній справі  ХХХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Віктора Борисовича до ХХХХХХХ Лариси Олександрівни про розірвання шлюбу.

Рішення суду по цивільній справі ХХХХХХХ яке набрало законної сили сторона позивача не отримувала.

Відповідно до інформації, яка міститься на офіційному сайті «Судова влада» рішення суду по цивільній справі ХХХХХХХ набрало законної сили 04.01.ХХХХ р.

Мною адвокатом Скрябіним О.М. 10.01.ХХХХр. надсилалась заява на електронну пошту та в паперовому вигляді про надіслання рішення суду за адресою: 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36.

Однак до теперішнього часу рішення суду я, адвокат Скрябін О.М. не отримав.

У зв’язку з тим, що позивач по справі на теперішній час мешкає за межами України виникає необхідність у проставленні апостиля на рішенні суду в Міністерстві Юстиції України.

У проставленні Апостиля Міністерство юстиції відмовляє, якщо підпис, відбиток печатки на документах, поданих для проставлення апостиля не співпадають з наявними зразками, та/або мають нечітке відображення; на документі підпис іншого судді.

На підставі викладеного

ПРОШУ 

  1. Вжити заходів до працівників канцелярії Шевченківського районного суду м.Запоріжжя щодо своєчасного надіслання рішення суду по цивільній справі ХХХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Віктора Борисовича до ХХХХХХХ Лариси Олександрівни про розірвання шлюбу – стороні позивача по справі.
  2. Оформити рішення Шевченківського районного суду м.Запоріжжя по цивільній справі ХХХХХХХ про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХХ Віктора Борисовича до ХХХХХХХ Лариси Олександрівни відповідно до Інструкції з діловодства у місцевих загальних судах, яке ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Державної судової адміністрації України від 17 грудня 2013 року № 173 та ПОГОДЖЕНО Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ лист від 17 грудня 2013 року № 11-2038/0/4-13 та   Постанови Пленуму Верховного Суду України 18.12.2009  N 14 «Про судове рішення у цивільній справі»
  3. Проставити печатку на заочному рішенні суду зразок якого є у Міністерстві юстиції України. Підпис та відбиток печатки на заочному рішенні суду повинно мате чітке відображення.
  4. На заочному рішенні суду обов’язково повинен бути підпис судді який приймав заочне рішення а саме  ХХХХХХХ І.Б. Не допускається проставлення підпису на зазначених документах іншим суддею.
  5. Надіслати мені адвокату Скрябіну О.М. за адресою: 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36 дві копії рішення (одну для мене, другу для передання позивачу по справі) яке набрало законної сили.

 

Відповідь на мою скаргу прошу надіслати на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та в паперовому вигляді на адресу: 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36

 

 

19.01.ХХХХ                                                                         О.М.Скрябін

 

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Николай Кружевников

"Хочу выразить благодарность Адвокату Скрябину Алексею Николаевичу,за профессиональную юридическую помощь.Адвокат помог мне в решение моей проблемы с ДТП в которой я не был виновен,при том страховая компания отказалась выплачивать мне сумму страховки, после консультации которую мне предоставил адвокат суд присудил выплатить мне страховку."

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru