Рейтинг@Mail.ru
Претензія про чинення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо від неї

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

ХХХХХХХХ Єлізаветі Анатоліївні,
18.09.ХХХХ року народження,
зареєстрована та проживає за адресою:
69069, м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХХ, 6.
телефон: ХХХХХХХ

ХХХХХХХХ Володимир Вікторович,
06.04.ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 69009,
м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХХ, кв.86.
телефон: ХХХХХХХ

 

ПРЕТЕНЗІЯ

про чинення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо від неї

Я,  ХХХХХХХХ Володимиром Вікторовичем о6 квітня ХХХХ року народження звертаюсь до Вас, ХХХХХХХХ Єлізавети Анатоліївни 18 вересня ХХХХ року народження вимагаю надати мені змогу безперешкодно бачитись та спілкуватись з нашою спільною дитиною – ХХХХХХХХ вірою Володимирівною, 23 червня ХХХХ року народження.

Відповідно до ст. 153 СК України батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою.

Відповідно ж до ч. 2, 3 ст. 157 СК України той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов'язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею. А той із батьків, з ким проживає дитина, не має права перешкоджати тому з батьків, хто проживає окремо, спілкуватися з дитиною та брати участь у її вихованні, якщо таке спілкування не перешкоджає нормальному розвиткові дитини.

Відповідно до ст. 15 ЗУ «Про охорону дитинства» від 26.04.ХХХХ року - дитина, яка проживає окремо від батьків або одного з них, має право на підтримання з ними регулярних особистих стосунків і прямих контактів. Батьки, які проживають окремо від дитини, зобов'язані брати участь у її вихованні і мають право спілкуватися з нею.

На неодноразові прохання надати мені можливість вільно спілкуватися з донькою, Ви чините штучні перешкоди.

На підставі вищезазначеного, я, ХХХХХХХХ Володимир Вікторович, маю повне право та законний інтерес щодо спілкування зі своїм малолітньою донькою – ХХХХХХХХ В.В.

Якщо мої законні права не будуть відновлені, я, ХХХХХХХХ В.В. буду змушений звернутися до суду з позовною заявою про усунення перешкод щодо участі у вихованні та вільному спілкуванні з дитиною батьком, який проживає окремо від неї, до Вас, ХХХХХХХХ Є.А.,  відносно доньки ХХХХХХХХ Віри Володимирівни 23 червня ХХХХ р.н

Про результати розгляду моєї претензії до Вас та про прийняте рішення відповідно до претензії прошу повідомити мене протягом 5 (п’яти) днів з моменту отримання цієї претензії за адресою: 69009, м. Запоріжжя, вул.ХХХХХХХХ,2, кв.86.

 

ХХХХХХХХ Володимир Вікторович

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Николай Кружевников

"Хочу выразить благодарность Адвокату Скрябину Алексею Николаевичу,за профессиональную юридическую помощь.Адвокат помог мне в решение моей проблемы с ДТП в которой я не был виновен,при том страховая компания отказалась выплачивать мне сумму страховки, после консультации которую мне предоставил адвокат суд присудил выплатить мне страховку."

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru