Рейтинг@Mail.ru
Клопотання ВСУ про визначення підсудності

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

ВЕРХОВНОМУ СУДУ УКРАЇНИ
01043, м.Київ, вул.П.Орлика 4
Тел.: 0442530287

 

ХХХХХХХХ Ольга Вікторівна,
26 листопада ХХХХ року народження,
зареєстрована за адресою:
37 ХХХХХХХ,
Balbriggan, North Co Dublin, ХХХХХХ
E-mail: ХХХХХХ@gmail.com
Телефон: ХХХХХХХХХХ
ХХХХХХХХ

 

КЛОПОТАННЯ 

11 серпня ХХХХ року я, громадянка Російської Федерації, ХХХХХХХХ Ольга Вікторівна, 26.11.ХХХХ р.н. звернулась до адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №639 видано на підставі рішення КДК Запорізької області від 14.09.2007 р. для отримання правової допомоги щодо розірвання шлюбу між мною ХХХХХХ Ольгою Вікторівною, 26.11.ХХХХ р.н. та ХХХХХХ Андрієм Ярославовичем, 03.05.ХХХХ р.н., який фактично проживає у ХХХХОтель, Вест стріт, Дрохеда, Ко Лус, ХХХХ, реєстраційний номер ХХХХ.

Від спільного шлюбу дітей не маємо.

Я, ХХХХХХХХ Ольга Вікторівна, є громадянкою Російської Федерації, про що свідчить копія паспорту, зареєстрована та проживаю за адресою: 37 ХХХХХХХХХ, Balbriggan, North Co Dublin, ХХХХХХ .

ХХХХХХХ Андрій Ярославович, є громадянином України, про що свідчить відмітка про громадянство України в закордонному паспорті. ХХХХХ Андрій Ярославович фактично проживає за адресою: 37 ХХХХХХ, Balbriggan, North Co Dublin, ХХХХХ, що підтверджується також записом у свідоцтві про шлюб.

Копію Українського паспорту ХХХХХХХ Андрій Ярославович відмовляється мені надавати, заперечуючи проти розірвання шлюбу. Я отримала тільки його копію закордонного паспорту, який підтверджує той факт, що він є громадянином України

Останнє відоме місце перебування ХХХХХХХ Андрія Ярославовича в Україні перед поїздкою в Ірландію це Україна, м. Запоріжжя, вул. ХХХХ, буд. 46/1.

Відповідно до ст. 111 ЦПК України Підсудність справ за участю громадян України, якщо обидві сторони проживають за її межами, за клопотанням позивача визначається ухвалою судді Верховного Суду України. У такому самому порядку визначається підсудність справи про розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства, які проживають за межами України.

У зв’язку з тим, що реєстрація шлюбу між мною, ХХХХХХ Ольгою Вікторівною, 26.11.ХХХХ р.н.  та ХХХХХХХ Андрієм Ярославовичем, 03.05.ХХХХ р.н. відбувалася в Ірландії розірвати шлюб за законодавством Ірландії можливо тільки після чотирьох років окремого проживання. На теперішній час я ХХХХХХХХ Ольга Вікторівна проживаю разом з ХХХХХХХом Андрієм Ярославовичем однак фактично шлюбні відносини припинились вже з початку 2014 року, спільного господарства не ведемо. Житловий будинок розподілений на дві половини в одній проживаю з новим чоловіком я в іншій відповідач по справі.

На теперішній час я знаходжусь у цивільних шлюбних відносинах з іншим чоловіком з яким планую зареєструвати шлюб.

Враховуючи ту обставину, що ст.111 ЦПК України дозволяє звернутися з заявою до Верховного Суду України з метою визначення підсудності справи про розірвання шлюбу в Україні, я вважаю що маю всі підстави для звернення до Верховного Суду України з метою визначення підсудності справи про розірвання шлюбу в Україні.

Враховуючи те, що ХХХХХХХ А.Я. є громадянином України та останнє відоме місце його перебування є у м. Запоріжжі по вул. ХХХХ, буд. 46/1, прошу визначити підсудність для розгляду цивільної справи про розірвання шлюбу між ХХХХХХ Ольгою Вікторівною, 26.11.ХХХХ р.н.  та ХХХХХХХ Андрієм Ярославовичем, 03.05.ХХХХ р.н. в Україні а саме у Жовтневому районному суді м. Запоріжжя, який знаходиться за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, буд. № 6.

Для України основним нормативним актом (після Конституції, Сімейного кодексу та ЗУ "Про міжнародне приватне право"), який допомагає легалізувати свою сім'ю в іноземній державі (і навпаки, іноземний шлюб на території України), є Наказ Мін'юсту № 52/5 від 18.10. 2000 р (в ред. від 18.11.2003 р № 140/5) "Про затвердження Правил реєстрації актів цивільного стану в Україні". Відповідно до цих Правил, документи, видані компетентними органами іноземних держав, які свідчать про акти громадянського стану, здійснених за межами України за законами іноземних держав, визнаються дійсними в Україні при наявності легалізації, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана ВР України . За загальним правилом, це означає, що якщо громадянин України укладає шлюб з іноземним громадянином на "його території", то Україна такий шлюб визнає, але за умови його легалізації.

На теперішний час я займаюсь легалізацією свідоцтва про шлюб укладеного в Ірландії для України, та його перекладом на Українську мову. Однак ця процедура займає приблизно один місяць. У зв’язку з чим я ХХХХХХХХ Ольга Вікторівна зобов’язуйсь надати районному суду м.України легалізоване для України свідоцтво про шлюб укладеного в Ірландії між мною ХХХХХХ  Ольгою Вікторівною та ХХХХХХХ Андрієм Ярославовичем.

На підставі викладеного керуючись ст.111 ЦПК України, Закону України «Про міжнародне приватне право» від 23.06.2005

 ПРОШУ

  1. Прийняти ухвалу, якою визначити підсудність для розгляду цивільної справи про розірвання шлюбу між ХХХХХХХ Ольгою Вікторівною, 26.11.ХХХХр.н.  та ХХХХХХХ Андрієм Ярославовичем, 03.05.ХХХХ р.н. на території України, якщо це можливо, то у Жовтневому районному суді м. Запоріжжя, який знаходиться за адресою:69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, буд. № 6  .
  2. Надіслати копію ухали про визначення підсудності моєму адвокату Скрябіну Олексію Миколайовичу за адресою: 69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязєва, 36.

 

ДОДАЮ:

1.Копія договору про надання правової допомоги
2.Позовна заява про розірвання шлюбу між ХХХХ Ольгою Вікторівною, 26.11.ХХХХ р.н. та ХХХХХХХ Андрієм Ярославовичем, 03.05.ХХХХ р.н. разом з додатками.

 

01.08.ХХХХ                                   ХХХХХХХХ Ольга Вікторівна

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Николай Кружевников

"Хочу выразить благодарность Адвокату Скрябину Алексею Николаевичу,за профессиональную юридическую помощь.Адвокат помог мне в решение моей проблемы с ДТП в которой я не был виновен,при том страховая компания отказалась выплачивать мне сумму страховки, после консультации которую мне предоставил адвокат суд присудил выплатить мне страховку."

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru