Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про здійснення запиту до адресно-довідкового бюро

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Самарському районному суду
м. Дніпропетровська
вул. Електрична,1а м. Дніпропетровськ, 49112
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон:  (056) 728-32-73 
Судді: ХХХХХХ С.В.
Справа № ХХХХХХ

 

Позивач:
ХХХХХХХХ Олена Валерїївна
вул. ХХХХХХ, 83, корпус 4, кв.Х
м. Дніпропетровськ, 49108
тел.:ХХХХХХХХ
в якості представника позивача діє адвокат
Скрябін Олексій Миколайович
м. Запоріжжя, 69005вул. Гоголя,149, корп. 2
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон:  (066) 777-37-33

 

КЛОПОТАННЯ

У провадженні Самарського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться цивільна справа № ХХХХХХ  за позовом ХХХХХХХХ Олени Валеріївни до ХХХХХХХ Олени Яківни про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом.

ХХХХХХХ Олена Яківна в порядку спадкування за заповітом отримала від ХХХХХХХХ Тамари Іванівни належне їй на праві приватної власності майно, що складає: ¾ частки квартири за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХХХ, 17, кв. 24.

Правовстановлюючі та інші необхідні документи на вищевказану квартиру знаходяться у неї, що перешкоджає ХХХХХХХ О.В., яка прийняла спадщину за заповітом від ХХХХХХХХ Івана Васильовича отримати Свідоцтво про право власності в порядку спадкування.

У зв’язку з наведеними підставами, ХХХХХХХХ О.В. звернулася до суду з позовом до ХХХХХХХХ Олени Яківни про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом. Однак місце проживання ХХХХХХХХ О.Я. невідоме, що є перешкодою для отримання нею позовної заяви та судової повістки про дату та час розгляду справи.

Наразі відоме лише місце роботи ХХХХХХХХ О.Я. в ХХХХХХХХХ Самарського району м. Дніпропетровська, що знаходиться за адресою: 49112, м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХХХХХ, 11; телефон: ХХХХХХХ.

Відповідно до ч.3 ст. 122 ЦПК України, у разі якщо відповідачем у позовній заяві, поданій і оформленій у порядку, встановленому цим Кодексом, вказана фізична особа, що не є суб'єктом підприємницької діяльності, суд не пізніше двох днів з дня надходження позовної заяви до суду звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.

На підставі вищевикладеного та керуючись ч.3 ст. 122 ЦПК України,

 

ПРОШУ: 

  1. Направити запит до адресно-довідкового бюро ГУ МВС в Дніпропетровській області щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) фізичної особи ХХХХХХХХ Олени Яківни.

 

«_____»________________2016р.                                 О.М.Скрябін

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Олег Дорошин

"Прожив с супругой уже очень большой период времени, я понял что любовь прошла, но нажитое за это время имущество нас держало, но предел наступил и благодаря вовремя нанятому специалисту, мы с женой смогли поделить нажитое имущество таким образом, что это не задело ничьих интересов, и теперь я снова могу жить получая удовольствие. Выражаю благодарность Алексею Николаевичу Скрябину!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru