Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про витребування спадкової справи (Зразок 2)

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Самарському районному суду м. Дніпропетровська
вул. Електрична,1а м. Дніпропетровськ, 49112
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон:  (056) 728-32-73  

Позивач: Скрябін Олексій Миколайович
вул. Гоголя,149, корп. 2 м. Запоріжжя, 69005
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 Телефон:  (066) 777-37-33
Представляє інтереси на підставі довіреності
ХХХХХХХ Олени Валерїївни
вул. ХХХХХХ, корпус Х, кв.57
м. Дніпропетровськ, 49108 

Відповідач: ХХХХХХХ Олена Яківна,
зареєстрована за адресою: невідомо
відоме місце знаходження:
49112, м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХХХХХ, 11
Телефон: відсутній

 

Третя особа: Восьма дніпропетровська державна
нотаріальна контора
вул. Космонавта Волкова,3
м. Дніпропетровськ, 49112
Телефон: (0562) 728-09-83

 

КЛОПОТАННЯ
про витребування спадкової справи 

У провадженні Самарського районного суду м. Дніпропетровська знаходиться цивільна справа № ХХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Олени Валеріївни до територіальної громади в особі Дніпропетровської міської ради про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом.

14 жовтня ХХХХ року ХХХХХХХ Іван Васильович 18 березня ХХХХ року народження заповів належну йому на праві приватної власності ½ частку квартири №Х, що знаходиться за адресою: вул. ХХХХХХХХХ, 17 м. Дніпропетровськ, ХХХХХХХХ Олені Валеріївні 26 серпня ХХХХ року народження. 11 березня ХХХХ року громадянин ХХХХХХХ І.В. помер.

ХХХХХХХХ О.В., в установленому законом порядку прийняла спадщину після смерті ХХХХХХХ І.В., шляхом подачі заяви про прийняття спадщини до Восьмої дніпропетровської державної нотаріальної контори. Але оформити право власності на спадкове майно через нотаріальну контору не має можливості з причин відсутності правовстановлюючих документів на квартиру та технічного паспорту останньої.

Спадкову справу після смерті ХХХХХХХ І.В. №361/ХХХХ було витребувано судом за клопотанням позивача.

29 липня ХХХХ року ХХХХХХХ Тамара Іванівна склала заповіт на ім’я ХХХХХХХ Олени Яківни, в якій заповіла їй свою частку (¾) квартири за адресою:  м. Дніпропетровськ, вул. ХХХХХХХХХ, буд.17, кв.24.

20 грудня ХХХХ року ХХХХХХХ Тамара Іванівна померла, що підтверджується свідоцтвом про смерть (а.с. 4).

ХХХХХХХ Олена Яківна прийняла спадщину, шляхом звернення з  відповідною заявою до Восьмої дніпропетровської державної нотаріальної контори. На теперішній час всі необхідні документи для отримання свідоцтва про право на спадщину знаходяться у ХХХХХХХХ Олени Яківни.

Для повного, об’єктивного та всебічного  розгляду та вирішення справи № ХХХХХХХХ, а також для отримання доказів того, що ХХХХХХХ О.Я. прийняла спадщину за заповітом після смерті ХХХХХХХ Т. І. вважаємо за необхідне витребувати у Восьмої дніпропетровської державної нотаріальної контори  спадкову справу після смерті ХХХХХХХ Тамари Іванівни.

Згідно ч.1 ст. 137 ЦПК України, у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Відповідно до ч.8 ст.8 Закону України «Про нотаріат» довідки про  вчинені  нотаріальні  дії  та   інші   документи надаються  нотаріусом протягом десяти робочих днів на обґрунтовану письмову   вимогу   суду,   прокуратури,  органів,  що  здійснюють оперативно-розшукову  діяльність, органів досудового розслідування у зв'язку з кримінальним провадженням, цивільними, господарськими, адміністративними    справами,    справами   про   адміністративні правопорушення,  що  знаходяться  в  провадженні  цих  органів,  з обов'язковим  зазначенням  номера  справи та прикладенням гербової печатки відповідного органу.

Згідно п.6 листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 10-1386/0/4-12 від 27.09.2012 року сплата судового збору у випадку, передбаченому підпунктом 13 пункту 1 частини другої статті 4 Закону, за подання до суду заяви про забезпечення доказів здійснюється лише у випадку, якщо така заява розглядається у порядку, визначеному статтею 135 ЦПК, а не за подання клопотання про витребування доказів (стаття 137 ЦПК), яке розглядається за правилами статей 130, 168 ЦПК.

Враховуючи те, що вказані вище документи в якості доказів, які підтверджують заявлені нами вимоги, не можуть бути витребувані та як наслідок надані суду, з метою всебічного, повного та об’єктивного розгляду заявленого позивачем позову, на підставі ст. 137 ЦПК України,

ПРОШУ: 

1. Витребувати документи від нотаріуса Восьмої дніпропетровської державної нотаріальної контори із спадкової справи ХХХХХХХ Тамари Іванівни 10 серпня ХХХХ року народження.

 

Додатки:

  1. Копія паспорту та довідки ІПН  ХХХХХХХ Олени Валеріївни.
  2. Копія договору про надання правової допомоги.
  3. Копія довіреності, посвідчена Дванадцятою київською державною нотаріальною конторою 23 лютого ХХХХ року за реєстровим номером Х від імені ХХХХХХХ О.В.
  4. Копія заповіту від 14 жовтня ХХХХ року.
  5. Копія заповіту від 29 липня ХХХХ року.

 

О.М. Скрябін

www.advokat-skriabin.com

витребування спадкової справи, клопотання про витребування спадкової справи, клопотання витребування спадкової справи. истребовании наследственного дела, ходатайство об истребовании наследственного дела, ходатайство истребовании наследственного дела. discovery of hereditary cases, requests for recovery of hereditary cases, petitions requesting genetic cause.

 

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Олег Дорошин

"Прожив с супругой уже очень большой период времени, я понял что любовь прошла, но нажитое за это время имущество нас держало, но предел наступил и благодаря вовремя нанятому специалисту, мы с женой смогли поделить нажитое имущество таким образом, что это не задело ничьих интересов, и теперь я снова могу жить получая удовольствие. Выражаю благодарность Алексею Николаевичу Скрябину!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru