Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про витребування спадкової справи (Зразок 1)

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Заводському районному суду
м. Запоріжжя
69009 м.Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної 65
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (061) 236-59-98
Судді Р.В.ХХХХХХ
Справа №ХХХХХХ
Провадження ХХХХХХХ

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович,
69039, м. Запоріжжя,
вул. Гоголя,149, корп. 2
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (066) 777-37-33
Представляю інтереси на підставі
договору про надання правової допомоги
ХХХХХХХ Ігоря Сергійовича,
14 лютого ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою:84030,
Донецька обл., Олександрівський район,
смт. ХХХХХХ,
вул. ХХХХХХХ 1б.
Фактично проживає: м. Краматорськ,
вул. ХХХХХХ, буд. Х, кв. 6
Телефон: ХХХХХХХ

 

КЛОПОТАННЯ
про витребування спадкової справи

В провадженні Заводського районного суду м. Запоріжжя знаходиться цивільна справа №ХХХХХ за позовом ХХХХХХХ Ігоря Сергійовича до ХХХХХХХ Олександри Іванівни (Треті особи: Орган опіки та піклування Запорізької міської ради по Заводському району, Перша Запорізька державна нотаріальна контора) про визнання права власності в порядку спадкування за правом представлення.

Для встановлення об’єктивної істини, повного та всебічного розгляду цивільної справи та винесення законного рішення вважаємо за необхідним витребувати від Першої Запорізької державної нотаріальної контори спадкову справу після померлої ХХХХХХХХХ Катерини Сергіївни 10.03.ХХХХ року народження, яка померла 20.09.ХХХХ року.

Згідно ч.1 ст. 137 ЦПК України, у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.

Відповідно до ч.8 ст.8 Закону України «Про нотаріат» довідки про вчинені нотаріальні дії та інші документи надаються нотаріусом протягом десяти робочих днів на обґрунтовану письмову вимогу суду, прокуратури, органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування у зв'язку з кримінальним провадженням, цивільними, господарськими, адміністративними справами, справами про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні цих органів, з обов'язковим зазначенням номера справи та прикладенням гербової печатки відповідного органу.

Згідно п.6 листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 10-1386/0/4-12 від 27.09.2012 року сплата судового збору у випадку, передбаченому підпунктом 13 пункту 1 частини другої статті 4 Закону, за подання до суду заяви про забезпечення доказів здійснюється лише у випадку, якщо така заява розглядається у порядку, визначеному статтею 135 ЦПК, а не за подання клопотання про витребування доказів (стаття 137 ЦПК), яке розглядається за правилами статей 130, 168 ЦПК.

Враховуючи те, що вказані вище документи в якості доказів, які підтверджують заявлені позивачем вимоги, не можуть бути витребувані та як наслідок надані суду, з метою всебічного, повного та об’єктивного розгляду заявленого позивачем позову, на підставі ст. 137 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

 1. Витребувати з Першої Запорізької державної нотаріальної контори спадкову справу після смерті ХХХХХХ Катерини Сергіївни 10.03.ХХХХ року народження, яка померла 20.09.ХХХХ року.

 

 

28.12.ХХХХр.                                                                      О.М.Скрябін

www.advokat-skriabin.com

витребування спадкової справи, клопотання про витребування спадкової справи, клопотання витребування спадкової справи. истребовании наследственного дела, ходатайство об истребовании наследственного дела, ходатайство истребовании наследственного дела. discovery of hereditary cases, requests for recovery of hereditary cases, petitions requesting genetic cause.

 

 

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Олег Дорошин

"Прожив с супругой уже очень большой период времени, я понял что любовь прошла, но нажитое за это время имущество нас держало, но предел наступил и благодаря вовремя нанятому специалисту, мы с женой смогли поделить нажитое имущество таким образом, что это не задело ничьих интересов, и теперь я снова могу жить получая удовольствие. Выражаю благодарность Алексею Николаевичу Скрябину!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru