Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про витребування документів

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Заводському районному суду
м. Запоріжжя
69009 м.Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної 65
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (061) 236-59-98

Адвокат Скрябін Олексій Миколайович,
вул. Гоголя,149, корп. 2
м. Запоріжжя, 69005
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон:  (066) 777-37-33
Представляє інтереси на підставі
довіреності
позивача по справі
ХХХХХХХХ Ігоря Сергійовича,
14 лютого ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою:84030,
Донецька обл., Олександрівський район,
смт. ХХХХХХ,
вул. ХХХХХ 1б.
Фактично проживає: м. Краматорськ,
вул. ХХХХХХХ, буд. ХХ, кв. 6
Телефон: ХХХХХХ

 

КЛОПОТАННЯ
про витребування документів

В провадженні Заводського районного суду м. Запоріжжя знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХХ Ігоря Сергійовича до ХХХХХХХХ Олександри Іванівни про визнання права власності в порядку спадкування за правом представлення.

Позивач по справі - ХХХХХХХХ Ігор Сергійович, 14.02.ХХХХ року народження є сином ХХХХХХХХ Сергія Івановича, 02.10.ХХХХ року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження, виданим Виконавчим комітетом Михайлівської селищної ради Олександрівського району Донецької області від 13 березня ХХХХ року, актовий запис №ХХ.

ХХХХХХХХ Катерина Сергіївна  - матір ХХХХХХХХ Сергія Івановича, про що свідчить Витяг з державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження та баба ХХХХХХХХ Ігоря Сергійовича.

Відповідач по справі – ХХХХХХХХ Олександра Іванівна, є рідною сестрою ХХХХХХХХ Сергія Івановича.

24 березня ХХХХ року ХХХХХХХХ С.І. помер, про що свідчить Свідоцтво про смерть від 23 березня ХХХХ року, актовий запис №Х.

У 2006 році помирає ХХХХХХХХ Катерина Сергіївна, яка є бабою Позивача по справі та матір’ю Відповідача – ХХХХХХХХ О.І. Жодних даних про ХХХХХХХХу К.С. позивач не має, оскільки на момент її смерті був неповнолітнім та не володів такою інформацією.

Після смерті ХХХХХХХХої К.С. спадкоємцями першої черги відповідно до ст.1261 Цивільного кодексу України, є діти спадкодавця, а саме: син - ХХХХХХХХ Сергій Іванович та донька - ХХХХХХХХ Олександра Іванівна.

Оскільки так сталося, що ХХХХХХХХ С.І. – син спадкодавця помер раніше за матір – ХХХХХХХХ К.С., то у відповідності до ч.1 ст. 1266 ЦК України ХХХХХХХХ І.С. - внук спадкодавця успадковує ту частку спадщини, яка належала б за законом його батькові, якби він був живим на час відкриття спадщини. Таким чином, Позивач – ХХХХХХХХ І.С., який на момент смерті ХХХХХХХХ К.С. був неповнолітнім, має право на ½ спадкового майна померлої, а саме: будинку за адресою: 69067, м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ, 187.

Про своє право на половину спадкового майна ХХХХХ К.С. Позивач дізнався близько місяця по тому від знайомих.

Одразу дізнавшись про те, що Позивач також є спадкоємцем після ХХХХХХХХ К.С., звернувся до суду з відповідною позовною заявою про визнання права власності в порядку спадкування за правом представлення, так як вважаємо, що права неповнолітнього спадкоємця були порушені.

Однак, Позивач по справі не володіє інформацією щодо точної дати смерті баби – ХХХХХХХХ К.С., лише відомо, що померла у ХХХХ році. Документальних підтверджень про смерть ХХХХХХХХ К.С. для подання суду відповідно ми також не маємо, що ускладнює процес об’єктивного та повного розгляду і вирішення справи.

Крім того, ми не маємо можливості звернутися до нотаріуса з метою отримання Свідоцтва про право на спадщину через відсутність свідоцтва про смерть ХХХХХХХХ Катерини Сергіївни.

Відповідно до ст. 137 ЦПК України, у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням  зобов’язаний витребувати такі докази.

    Як зазначено в п.6 листа ВССУ з розгляду цивільних і кримінальних справ від 27.09.2012 р. № 10-1386/0/4-12 «Про деякі питання практики застосування Закону України « Про судовий збір», сплата судового збору за подання до суду клопотання про витребування доказів ( стаття 137 ЦПК України), яке розглядається за правилами ст. ст. 168 ЦПК України, не передбачається.

 

    Враховуюче вищевикладене та керуючись ст. 137 ЦПК України, -

ПРОШУ:

1. Витребувати у Заводському   районному у місті Запоріжжі відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального  управління юстиції у Запорізькій області (м. Запоріжжя, вул. Сеченова, 25-Б) належним чином завірену копію актового запису про смерть  ХХХХХХХХ Олександри Іванівни, яка мешкала за адресою: м. Запоріжжя, вул. ХХХХХХХ, буд. 187.

 

12.08.ХХХХ                                                                           О.М.Скрябін

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru