Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про виклик в суд на судове засідання щодо розгляду справи через оголошення у пресі у газеті “Урядовий кур’єр”

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд
Хмельницької області
32300, м. Кам’янець-Подільський,
вул. Шевченка, 29
Веб-сайт: http://kpm.km.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефони: 0(3849) 2-51-08
Судді ХХХХХХХХ О.О.
Справа ХХХХХХХХ

 

Скрябін Олексій Миколайович
69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязева, 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги представляю інтереси
(позивача) ХХХХХХХХ Олександра
Володимировича
29 березня ХХХХ року народження
Ідентифікаційний номер ХХХХХХХ
зареєстрований за адресою: 32307,
Хмельницька область, м. Кам’янець-
Подільський, вул. ХХХХХХХ, буд. ХХ
телефон: +ХХХХХХ
E-mail: ХХХХХХХ@mail.ru
фактично проживаю за адресою: Москва, вул.ХХХХХХХХ,129, кв.Х

 

КЛОПОТАННЯ
Про виклик в суд на судове засідання щодо розгляду справи ХХХХХХХХ відповідача по справі через оголошення у пресі у газеті “Урядовий кур’єр”

У провадженні Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа ХХХХХХХХ про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХХХ Олени Феліксівни.

Позивачем та представником позивача були подані клопотання про розгляд справи за відсутності сторони позивача.

08.12.ХХХХ р. вже повторно проводилось судове засідання щодо розгляду цивільної справи ХХХХХХХХ у звязку з тим, що відповідач перший раз не з’явився в судове засідання.

На скільки мені відомо відповідач також і не з’явився на судове засідання 08.12.ХХХХр.

Відповідно до ст. 157 ЦПК України Суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.

Відповідно до ч. 2 ст. 169 ЦПК України Неявка представника в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки не є перешкодою для розгляду справи.

Відповідно до ч. 4 ст. 169 ЦПК України У разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Також, відповідно до ч. 4 ст. 70 ЦПК України Судова повістка про виклик повинна бути вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються, мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше ніж за три дні до судового засідання, а судова повістка-повідомлення - завчасно. Положення цієї частини не поширюються на випадки, передбачені абзацом другим частини третьої статті 191 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 5 ст. 70 ЦПК України Судова повістка разом із розпискою, а у випадках, встановлених цим Кодексом, разом з копіями відповідних документів надсилається поштою рекомендованим листом із повідомленням або через кур'єрів за адресою, зазначеною стороною чи іншою особою, яка бере участь у справі. Стороні чи її представникові за їх згодою можуть бути видані судові повістки для вручення відповідним учасникам цивільного процесу. Судова повістка може бути вручена безпосередньо в суді, а у разі відкладення розгляду справи про час і місце наступного засідання може бути повідомлено під розписку.

У разі ненадання особами, які беруть участь у справі, інформації щодо їх адреси, судова повістка надсилається:

фізичним особам, які не мають статусу підприємців, - за адресою їх місця проживання чи місця перебування, зареєстрованою у встановленому законом порядку.

Відповідно до відповідді адресно довідкового бюро відповідач по справі ХХХХХХХХ Олена Феліксівна місця проживання та місце перебування, зареєстрованою у встановленому законом порядку за адресою: 32316, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, ХХХХХХХ, буд. 32,кв. ХХ

Відповідач, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення у пресі. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи. На ці випадки поширюється правило частини четвертої цієї статті.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1333-р  Про друковані засоби масової інформації загальнодержавної та місцевої сфери розповсюдження, в яких у 2016 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи визначено друкованим засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2016 році розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи, газету “Урядовий кур’єр”.

Також за словами, позивача по справі ХХХХХХХХ Олександр Володимирович може на теперішній час може фактично проживати за адресою: 69000, м.Запоріжжя, вул.ХХХХХХ 91, кв. Х

На підставі викладеного

 

ПРОШУ

  1. Повідомити відповідача по справі про розгляд цивільної справи ХХХХХХХХ шляхом надіслання повістки на адресу: 69000, м.Запоріжжя, вул.ХХХХХХ 91, кв. ХХ
  2. Викликати в суд на судове засідання щодо розгляду справи ХХХХХХХХ відповідача по справі через оголошення у пресі у газеті “Урядовий кур’єр”.
  3. Надіслати завчасно до судового засідання текст оголошення для газети “Урядовий кур’єр”, на якому буде стояти підпис судді та печатка суду про виклик в суд на судове засідання щодо розгляду справи ХХХХХХХХ відповідача по справі– мені адвокату Скрябіну О.М. на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та за адресою: 69039, м.Запоріжжя, вул.Тиміряєва 36.

З вимогами про порядок публікації оголошення про виклик до суду, детально можливо ознайомитись на офіційному сайті “Урядовий кур’єр” http://ukurier.gov.ua/uk/ads/

Це клопотання надсилається 12.12.ХХХХ р. електронною поштою на електронну пошту суду та в паперовому вигляді на фактичне місцезнаходження суду.

Про прийняте рішення відповідно до клопотання прошу надіслати мені адвокату Скрябіну О.М. на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

З повагою

адвокат                                                                                О.М.Скрябін

12.12.ХХХХр.                                                                      

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Николай Кружевников

"Хочу выразить благодарность Адвокату Скрябину Алексею Николаевичу,за профессиональную юридическую помощь.Адвокат помог мне в решение моей проблемы с ДТП в которой я не был виновен,при том страховая компания отказалась выплачивать мне сумму страховки, после консультации которую мне предоставил адвокат суд присудил выплатить мне страховку."

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru