Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про розгляд справи без участі та присутності сторони позивача

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Клопотання про розгляд справи без участі та присутності сторони позивача

 

 

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд
Хмельницької області
32300, м. Кам’янець-Подільський,
вул. Шевченка, 29
Веб-сайт: http://kpm.km.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефони: 0(3849) 2-51-08
Судді ХХХХХХ О.О.
Справа ХХХХХХХ

 

Скрябін Олексій Миколайович
69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязева, 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги представляю інтереси
(позивача) ХХХХХХХХ Олександра Володимировича

 

КЛОПОТАННЯ

про розгляд справи без участі та присутності сторони позивача

 

У провадженні Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа № ХХХХХ про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХ Олени Феліксівни.

Мені адвокату Скрябіну О.М. та ХХХХХХ О.В. відомо, що судове засідання щодо розгляду цивільної справи № ХХХХ призначено на 27.12.ХХХХ о 09 год: 00 хв.

ХХХХХХХ Олександр Володимирович не має можливості бути присутнім у судовому засіданні при розгляді справи  за позовом ХХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХХХХХ Олени Феліксівни про розірвання шлюбу у звязку з тим, що фактично проживаю в Росії.

Я, адвокат Скрябін Олексій Миколайович не маю можливості бути присутнім у судовому засіданні при розгляді справи за позовом ХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХХ Олени Феліксівни про розірвання шлюбу у зв’язку з тим, що фактично проживаю у м. Запоріжжя.

Однак, ми зацікавлені в найскорішому розгляді справи.

У зв’язку з чим просимо суд проводити судове засідання, в якому розглядати справу за позовом ХХХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХХХХХ Олени Феліксівни про розірвання шлюбу без нашої участі та присутності.

Позивач свої позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить суд задовольнити їх. Проти заочного розгляду справи не заперечуємо.

Час для примирення просимо не надавати.

Сімейні стосунки між позивачем та відповідачем остаточно розпались, що підтверджується категоричністю та бажанням позивача та всьому етапі судового процесу розірвати шлюб.

Кожен з подружжя має право припинити шлюбні відносини. Примушувати до примирення шлюбних відносин, примушування їх збереження, в тому числі примушування до статевого зв'язку за допомогою фізичного або психічного насильства, є порушенням права дружини, чоловіка на свободу та особисту недоторканість і може мати наслідки, встановлені законом (ч. 3,4 ст. 56 СК України).

З моменту подання позову до розгляду справи у суді сторони буд-яких дій, направлених на примирення та збереження сім'ї, не проводили.

Прошу також су врахувати при розгляді справи, що регулювання шлюбно-сімейних правовідносин здійснюється на принципах добровільності, взаємоповаги, взаєморозуміння, а держава забезпечує принцип свободи шлюбу та принцип свободи розірвання шлюбу, та поданий позов про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі позивача.

Керуючись ч. 1 ст. 27, ч. 2 ст. 158 та ч. 3 ст. 222 Цивільного процесуального кодексу України,

 

ПРОШУ СУД:

  1. Цивільну справу № ХХХХ за позовом ХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХХХ Олени Феліксівни про розірвання шлюбу розглядати без участі та присутності ХХХХХХХХХ Олександра Володимировича та мене адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича.
  2. Шлюб між мною, ХХХХХ Олександром Володимировичем, 29 березня ХХХХ року народження та ХХХХХХ Оленою Феліксівною, 09 серпня ХХХХ року народження, зареєстрований 19 серпня ХХХХ року Кам’янець-Подільським міським відділом реєстрації актів громадянського стану, актовий запис №ХХ – розірвати.
  3. Надіслати копію рішення по цивільній справі ХХХХХадвокату Скрябіну О.М. за адресою: 69039, м.Запоріжжя, вул.Тимірязєва 36

 

 

 

26.12.ХХХХ                                                                                   О.М.Скрябін

 

www.advokat-skriabin.com

клопотання про розгляд справи без участі, клопотання про розгляд справи без участі відповідача, клопотання про перенесення розгляду цивільної справи, клопотання про розгляд справи а відсутності відповідача, клопотання про розгляд справи без участі позивача. ходатайство о рассмотрении дела без участия, ходатайство о рассмотрении дела без участия ответчика, ходатайства о переносе рассмотрения гражданского дела, ходатайство о рассмотрении дела в отсутствие ответчика, ходатайства о рассмотрении дела без участия истца. request for trial without the participation request for trial without the defendant request to postpone consideration of the civil case, the request for proceedings in the absence of the defendant, the request for trial without a plaintiff.

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru