Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про призначення судово молекулярно-генетичної експертизи

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Ленінський районний суд
м. Запоріжжя
69006, м. Запоріжжя, вул. Незалежної
України
( вул.40 років Радянської України ) , 1/2
 Веб-сайт: http://ln.zp.court.gov.ua
 E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 Телефони: (061) 283-08-13

 

ХХХХХХХ Володимир Вікторович,
06.04.ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 69009,
м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХ,2, кв.Х.
телефон: ХХХХХХ

 

КЛОПОТАННЯ

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СУДОВО МОЛЕКУЛЯРНО-ГЕНЕТИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

У провадженні Ленінського районного суду м. Запоріжжя знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Володимира Вікторовича до ХХХХХХХ Єлізавети Анатоліївни про оспорювання батьківства та виключення відомостей про батька з актового запису.

6 лютого ХХХХ року між мною, ХХХХХХХ Володимиром Вікторовичем о6 квітня ХХХХ року народження – Позивачем по справі та ХХХХХХХ Єлізаветою Анатоліївною 18 вересня ХХХХ року народження – Відповідачем по справі в Орджонікідзевському відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції був зареєстрований шлюб, актовий запис № Х, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії 1-ЖС № ХХХХХХ.

Оскільки на момент народження та реєстрації дитини ми з Відповідачем знаходилися у зареєстрованому шлюбі, відповідно до ч.1 ст. 122 Сімейного Кодексу України, відповідно до актового запису від 1 липня ХХХХ року № Х, який пройшов реєстрацію в Зеленоградському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління реєстрації актів цивільного стану Москви зареєстровано народження ХХХХХХХ Віри Володимирівни 23 червня ХХХХ року та вказано, що батько – ХХХХХХХ Володимир Вікторович, громадянин України, мати – ХХХХХХХ Єлізавета Анатоліївна, громадянка України.

Однак, я, Позивач по справі маю сумніви щодо того, що ХХХХХХХ Віра Володимирівна 23.06.ХХХХ року народження насправді є моєю донькою.

Для підтвердження того, що я не є біологічним батьком дитини – малолітньої ХХХХХХХ Віри Володимирівни, тобто між нами немає кровного споріднення, та для повного та об’єктивного вирішення справи вважаю за необхідне призначити судово молекулярно-генетичну експертизу.

Відповідно до ч.1 ст. 143 ЦПК України, для з'ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч.4 ст. 143 ЦПК України, особи, які беруть участь у справі, мають право просити суд провести експертизу у відповідній судово-експертній установі, доручити її конкретному експерту, заявляти відвід експерту, давати пояснення експерту, знайомитися з висновком експерта, просити суд призначити повторну, додаткову, комісійну або комплексну експертизу.

На підставі викладеного та керуючись ст. 143, 144 ЦПК України,

 

ПРОШУ СУД:

1. Призначити по цивільній справі судово молекулярну-генетичну експертизу яку доручити Науково-дослідному експертно-криміналістичному центру при ГУМВС в Запорізькій області, який знаходиться за адресою: 69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29.

При проведенні експертизи поставити на вирішення таке питання:

1) яка вірогідність батьківства ХХХХХХХ Володимира Вікторовича 06 квітня ХХХХ року народження відносно неповнолітньої дитини ХХХХХХХ Віри Володимирівни 23 червня ХХХХ року народження.

 

19.07.ХХХХ                                                      ХХХХХХХ Володимир Вікторович

www.advokat-skriabin.com

клопотання про призначення експертизи, зразок клопотання про призначення експертизи, клопотання про призначення судової експертизи, клопотання про призначення експертизи в цивільному процесі, клопотання про призначення судово медичної експертизи, клопотання до суду про призначення експертизи. ходатайство о назначении экспертизы, образец ходатайства о назначении экспертизы, ходатайство о назначении судебной экспертизы, ходатайство о назначении экспертизы в гражданском процессе, ходатайство о назначении судебно медицинской экспертизы, ходатайство в суд о назначении экспертизы. request an examination, a sample request for an examination, a request for a judicial examination, request an examination in civil proceedings, a request for the appointment of forensic medical examination, request to the court for an examination.

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Николай Кружевников

"Хочу выразить благодарность Адвокату Скрябину Алексею Николаевичу,за профессиональную юридическую помощь.Адвокат помог мне в решение моей проблемы с ДТП в которой я не был виновен,при том страховая компания отказалась выплачивать мне сумму страховки, после консультации которую мне предоставил адвокат суд присудил выплатить мне страховку."

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru