Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про призначення судово молекулярно-генетичної експертизи

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Ленінський районний суд
м. Запоріжжя
69006, м. Запоріжжя, вул. Незалежної
України
( вул.40 років Радянської України ) , 1/2
 Веб-сайт: http://ln.zp.court.gov.ua
 E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 Телефони: (061) 283-08-13

 

ХХХХХХХ Володимир Вікторович,
06.04.ХХХХ року народження,
зареєстрований за адресою: 69009,
м. Запоріжжя,
вул. ХХХХХХХ,2, кв.Х.
телефон: ХХХХХХ

 

КЛОПОТАННЯ

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ СУДОВО МОЛЕКУЛЯРНО-ГЕНЕТИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

У провадженні Ленінського районного суду м. Запоріжжя знаходиться цивільна справа за позовом ХХХХХХХ Володимира Вікторовича до ХХХХХХХ Єлізавети Анатоліївни про оспорювання батьківства та виключення відомостей про батька з актового запису.

6 лютого ХХХХ року між мною, ХХХХХХХ Володимиром Вікторовичем о6 квітня ХХХХ року народження – Позивачем по справі та ХХХХХХХ Єлізаветою Анатоліївною 18 вересня ХХХХ року народження – Відповідачем по справі в Орджонікідзевському відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Запорізького міського управління юстиції був зареєстрований шлюб, актовий запис № Х, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії 1-ЖС № ХХХХХХ.

Оскільки на момент народження та реєстрації дитини ми з Відповідачем знаходилися у зареєстрованому шлюбі, відповідно до ч.1 ст. 122 Сімейного Кодексу України, відповідно до актового запису від 1 липня ХХХХ року № Х, який пройшов реєстрацію в Зеленоградському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління реєстрації актів цивільного стану Москви зареєстровано народження ХХХХХХХ Віри Володимирівни 23 червня ХХХХ року та вказано, що батько – ХХХХХХХ Володимир Вікторович, громадянин України, мати – ХХХХХХХ Єлізавета Анатоліївна, громадянка України.

Однак, я, Позивач по справі маю сумніви щодо того, що ХХХХХХХ Віра Володимирівна 23.06.ХХХХ року народження насправді є моєю донькою.

Для підтвердження того, що я не є біологічним батьком дитини – малолітньої ХХХХХХХ Віри Володимирівни, тобто між нами немає кровного споріднення, та для повного та об’єктивного вирішення справи вважаю за необхідне призначити судово молекулярно-генетичну експертизу.

Відповідно до ч.1 ст. 143 ЦПК України, для з'ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч.4 ст. 143 ЦПК України, особи, які беруть участь у справі, мають право просити суд провести експертизу у відповідній судово-експертній установі, доручити її конкретному експерту, заявляти відвід експерту, давати пояснення експерту, знайомитися з висновком експерта, просити суд призначити повторну, додаткову, комісійну або комплексну експертизу.

На підставі викладеного та керуючись ст. 143, 144 ЦПК України,

 

ПРОШУ СУД:

1. Призначити по цивільній справі судово молекулярну-генетичну експертизу яку доручити Науково-дослідному експертно-криміналістичному центру при ГУМВС в Запорізькій області, який знаходиться за адресою: 69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29.

При проведенні експертизи поставити на вирішення таке питання:

1) яка вірогідність батьківства ХХХХХХХ Володимира Вікторовича 06 квітня ХХХХ року народження відносно неповнолітньої дитини ХХХХХХХ Віри Володимирівни 23 червня ХХХХ року народження.

 

19.07.ХХХХ                                                      ХХХХХХХ Володимир Вікторович

www.advokat-skriabin.com

клопотання про призначення експертизи, зразок клопотання про призначення експертизи, клопотання про призначення судової експертизи, клопотання про призначення експертизи в цивільному процесі, клопотання про призначення судово медичної експертизи, клопотання до суду про призначення експертизи. ходатайство о назначении экспертизы, образец ходатайства о назначении экспертизы, ходатайство о назначении судебной экспертизы, ходатайство о назначении экспертизы в гражданском процессе, ходатайство о назначении судебно медицинской экспертизы, ходатайство в суд о назначении экспертизы. request an examination, a sample request for an examination, a request for a judicial examination, request an examination in civil proceedings, a request for the appointment of forensic medical examination, request to the court for an examination.

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Олег Дорошин

"Прожив с супругой уже очень большой период времени, я понял что любовь прошла, но нажитое за это время имущество нас держало, но предел наступил и благодаря вовремя нанятому специалисту, мы с женой смогли поделить нажитое имущество таким образом, что это не задело ничьих интересов, и теперь я снова могу жить получая удовольствие. Выражаю благодарность Алексею Николаевичу Скрябину!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru