Рейтинг@Mail.ru
Клопотання про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні

Без хорошего адвоката любое правове поле - минное

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд
Хмельницької області
32300, м. Кам’янець-Подільський,
вул. Шевченка, 29
Веб-сайт: http://kpm.km.court.gov.ua
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефони: 0(3849) 2-51-08
Судді ХХХХ О.О.
Справа ХХХХХХХ
24.11.ХХХХ 14:00

 

Скрябін Олексій Миколайович
69039, м. Запоріжжя, вул. Тимірязева, 36
E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Телефон: (066) 777-37-33
На підставі договору про надання
правової допомоги представляю інтереси
(позивача) ХХХХХХХХХ Олександра Володимировича

 

КЛОПОТАННЯ

Про долучення до матеріалів справи доказів у вигляді відеозапису особистих пояснень позивача по справі та відтворення за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні

 

У провадженні Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа ХХХХХХ  про розірвання шлюбу за позовом ХХХХХХХХ Олександра Володимировича до ХХХХХХХ Олени Феліксівни.

Відповідно до ст. 188 ЦПК України відтворення звукозапису, демонстрація відеозапису і їх дослідження

1. Під час відтворення звукозапису, демонстрації відеозапису, що мають приватний характер, а також під час їх дослідження застосовуються правила цього Кодексу щодо оголошення і дослідження змісту особистого листування і телеграфних повідомлень.

2. Відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису проводяться в судовому засіданні або в іншому приміщенні, спеціально підготовленому для цього, з відображенням у журналі судового засідання особливостей оголошуваних матеріалів і зазначенням часу демонстрації. Після цього суд заслуховує пояснення осіб, які беруть участь у справі.

3. У разі потреби відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису можуть бути повторені повністю або у певній частині.

4. З метою з'ясування відомостей, що містяться у матеріалах звуко- і відеозапису, а також у зв'язку з надходженням заяви про їх фальшивість судом може бути залучено спеціаліста або призначено експертизу.

Відповідно до ст. 186 ЦПК України  Оголошення і дослідження змісту особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції. Зміст особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції фізичних осіб може бути оголошений і досліджений у відкритому судовому засіданні тільки за згодою осіб, визначених  Цивільним кодексом України.

У зв’язку з тим, що ХХХХХХХХ Олександр Володимирович не має можливості бути присутнім у судовому засіданні при розгляді цивільної справи ХХХХХХХ надаю суду відеозапис особистих пояснень ХХХХХХХ Олександра Володимировича щодо розгляду цивільної справи ХХХХХХХХХ.

Я, адвокат Скрябін О.М. представляючи інтереси позивача по справі не заперечую проти відтворення демонстрації відеозапису та їх дослідження у відкритому судовому засіданні

На підставі викладеного та керуючись Цивільним процесуальним кодексом України

 

ПРОШУ

1.Долучити до матеріалів цивільної справи ХХХХХХХ відеозапис особиситих пояснень ХХХХХХХХ Олександра Володимировича щодо розгляду цивільної справи про розірвання шлюбу між ХХХХХХХ Олександром Володимировичем та ХХХХХХХХ Оленою Феліксівною

2.Відтворити за допомогою демонстрації відеозапису в судовому засіданні або в іншому приміщенні, спеціально підготовленому для цього, з відображенням у журналі судового засідання особливостей оголошуваних матеріалів і зазначенням часу демонстрації.

 

ДОДАЮ:

1.Відеозапис особистих пояснень позивача по справі

 

 

 

З повагою

адвокат                                                                                О.М.Скрябін

 

24.11.ХХХХр.                                                                     

www.advokat-skriabin.com

долучення доказів +до матеріалів справи, клопотання про долучення до матеріалів справи доказів. добавления доказательств к материалам дела, ходатайство о приобщении к материалам дела доказательств. uploads evidence in the case file, uploads application for the case file of evidence.

contract

Составление процессуальных документов

Иски, заявления

lawyer

Подача

документов в суды

gavel

Участие

в судебных заседаниях вместо Вас

court

100%

положительного исхода по вашему делу

Достижения

Удостоверения, дипломы, грамоты, сертификаты, благодарности, повышение квалификации, награды, свидетельство адвоката, аттестат доцента, диплом к.ю.н.

Подробнее

Последние новости

Отзывы

testimonial author Людмила Савенко

"Обращалась я к адвокату Скрябину А.Н., по делу алиментов, муж естественно не хотел обеспечивать ребенка, так как у него другая семья теперь. В тот момент естественно я была в отчаянии и надежд не было никаких, я потеряла веру в себя. Но когда мы успешно выиграли процесс с Алексеем Николаевичем, я поняла что нет ничего не возможного. Я даже жить стала по другому, в меня вселилась уверенность в себе и в завтрашнем дне. После этой ситуации я поняла. что если мне понадобиться помощь высококвалифицированного адвоката я обращусь только к СКРЯБИНУ АЛЕКСЕЮ НИКОЛАЕВИЧУ!!!!!!!!!!!!! Здоровья ВАМ, счастья и профессионального благополучия!!!!!!!!!"

Узнать как со мной связаться Вы можете Здесь

По семейным делам

Видеоотзыв клиента о работе Скрябина А.Н.

Расположение офисов

Запорожье

ул. Гоголя 149
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94

Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
Email: skriabinadvokat@gmail.com

Рейтинг@Mail.ru